OPERATOR MASZYN - WYSOKIE PREMIE + DODATKI!
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
30. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Skończyłeś szkołę i poszukujesz stabilnego zatrudnienia? Chcesz zmienić obecną pracę? APLIKUJ!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową z późniejszą możliwością zatrudnienia bezpośrednio w strukturach Klienta
  • wynagrodzenia uzależnione od posiadanego doświadczenia w branży produkcyjnej
  • miesięczną premię frekwencyjną 550 zł brutto
  • dodatkową premię wydajnościową do 800 zł brutto
  • dodatek za pracę na zmianie nocnej 20%
  • możliwość dodatkowo płatnych nadgodzin
  • dofinansowanie do posiłków na stołówce zakładowej - 300 zł brutto miesięcznie
  • bony świąteczne
  • dodatkowe wynagrodzenie urlopowe
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa Multisport, ubezpieczenie grupowe) na preferencyjnych warunkach

Zadania:

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości produkowanych wyrobów
  • dbanie o porządek na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • sumienność i rzetelność
  • umiejętność pracy zespołowej
  • zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków
  • mile widziane - znajomość rysunku technicznego

  • Praca Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696