Operator maszyn wtryskowych/kontrola jakości - praca od zaraz - Bydgoszcz
  • Bydgoszcz
operator maszyn wtryskowych/kontrola jakości - praca od zaraz - Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Poszukujemy zmotywowanych pracowników!

Liczy się Twoje nastawienie do pracy i zaangażowanie!

Zależy Ci na stałej pracy? - to oferta idealna dla Ciebie!

Oczekujemy

  • motywacji do pracy
  • zaangażowania w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, 4 brygady
  • doświadczenie w pracy na produkcji będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • pełen pakiet wdrożenia do pracy (szkolenia w pierwszym etapie zatrudnienia)
  • wynagrodzenie stałe + comiesięczne premie
  • możliwość awansu i rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa
  • atrakcyjny pakiet benefitów na preferencyjnych warunkach
  • szybki proces rekrutacji
  • lokalizacja: Park Przemysłowy - dobry dojazd komunikacją miejską

Zadania

  • wykonywanie prostych czynności produkcyjnych
  • kontrola jakości detali plastikowych
  • dbanie o porządek stanowiska pracy

  • Praca Bydgoszcz
  • Kontroler jakości Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190