Operator maszyn wtryskowych
  • Bydgoszcz
operator maszyn wtryskowych
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 10. 2024

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy z branży produkcji opakowań poszukujemy operatorów maszyn wtryskowych.

Jeśli jesteś osobą dokładną, posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyn wtryskowych i masz smykałkę techniczną

to koniecznie zapoznaj się z naszym ogłoszeniem!

Oczekujemy

  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • gotowości do pracy w systemie brygadowym
  • zaangażowania i proaktywnej postawy
  • mile widziane doświadczenie lub wykształcenie techniczne związane z produkcją

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę od pierwszego dnia pracy
  • możliwość nawiązania długofalowej współpracy bezpośrednio z zakładem
  • możliwość rozwoju oraz nabycia nowych umiejętności / uprawnień
  • opiekę mentora w pierwszych miesiącach pracy - dbamy o prawidłowe wdrożenie
  • podstawę wynagrodzenia oraz system premiowy
  • 30% dodatku nocnego
  • atrakcyjny system wynagradzania nadgodzin dla osób chętnych
  • dostęp dla pracowników do kawy, herbaty, wody oraz izotoników, elektrolitów
  • lokalizacja: Glinki, dogodny dojazd komunikacją miejską

Zadania

  • utrzymywanie w ciągłości maszyn produkcyjnych
  • nadzór nad prawidłowością produkowanych wyrobów zgodnie z normami
  • ustawianie parametrów w maszynach zgodnie z instrukcją
  • drobne prace mechaniczne

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 576
    18 190