Operator maszyn - Wieprz k. Żywca
  • Wieprz
Wieprz, Wieprz, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
11. 4. 2024

SGP Group Sp. z o.o. od 2006 roku jest największym liderem w sektorze outsourcingu w Polsce. Wspomagamy przedsiębiorców w zadaniach usług selekcji, sortowania, naprawy komponentów oraz wyrobów gotowych. Rekrutujemy i szkolimy pracowników w każdej dziedzinie gospodarki. Możesz nam zaufać - zawsze kierujemy się zasadą, by dążyć do jak najlepszej jakości. Dla naszego Klienta - Lidera w branży metalowej obecnie poszukujemy: Operator maszyn ATL.Miejsce pracy: Wieprz koło Żywca

Obowiązki

  • wykonywanie zadań produkcyjnych, nadzór i koordynacja pracy na maszynach typu ATL,
  • przezbrajanie wskazanych maszyn, w szczególności: zmiana narzędzi, zmiana złączek, zmiana referencji, zmiana referencji na drukarkach (czyszczenie głowic, uruchamianie i wyłączanie),
  • regulacje wskazanych maszyn, polegające na modyfikacji wskazanych parametrów/procesów celem uzyskania wyrobu zgodnego z wymaganiami jakościowymi (m.in. fazowanie, zdzieranie, spęczanie, łańcuchy, programowanie złączek itd.),
  • nadzór nad aspektami jakościowymi – FPO/LPO, wyrywkowa kontrola współpracowników, kontrola i reakcja na wyniki jakościowe, zarządzanie materiałem niezgodnym, odbiór maszyny po usunięciu awarii przez UR,
  • utrzymanie maszyny w ruchu, rozumiane przez – uzupełnianie złączek i przewodów, utrzymanie porządku w trakcie zmiany, wykonywanie oraz nadzór nad TPM1, usuwanie drobnych awarii, czyszczenie odciągów poprzez klapy rewizyjne, nadzór nad stanem narzędzi,
  • wdrażanie i utrzymywanie zasad 5S na wyznaczonych stanowiskach – wyznaczanie i przestrzeganie standardów, segregacja odpadów zgodnie z wyznaczonymi standardami,
  • organizacja pracy na wyznaczonych stanowiskach – przekazywanie pracy na kolejną zmianę, aktywne uczestniczenie w rozwiązywaniu bieżących problemów produkcyjnych (QRQC), nadzór nad realizacją planu produkcyjnego,
  • raportowanie produkcji oraz sztuk NOK w systemie produkcji Qplant,
  • zgłaszanie awarii w systemie,
  • przeprowadzanie kontroli parametrów procesu.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (przezbrajacz, pracownik utrzymania ruchu, mechanik).

Oferujemy

  • 28 zł/h brutto,
  • umowę o pracę,
  • pracę w systemie 3 zmianowym,
  • zyskaj do 400 zł brutto za polecenie znajomego do pracy w SGP,
  • możliwość zatrudnienia bezpośrednio u Klienta po okresie próbnym.

  • Praca Wieprz
  • Operator maszyn Radziechowy-Wieprz
  • Operator maszyn Wieprz
  • Operator Wieprz
  • Operator Radziechowy-Wieprz
  • Wieprz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075