Operator maszyn w przemyśle włókienniczym *ŻAGAŃ* OD ZARAZ
  • Żagań
Żagań, Żagań, lubuskie, Polska
Service Jobs Sp. z o.o.
10. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pracowników produkcji do firmy będącej liderem w branży produkcji kołder, poduszek oraz wyrobów pikowanych. Nasz klient, renomowany producent z długoletnią tradycją, obecnie rozwija swój oddział zajmujący się dzianiną futerkową i poszukuje zaangażowanych i sumiennych osób do swojego zespołu.

Zakres obowiązków:

- Obsługa i kontrola maszyn włókienniczych do produkcji dzianin futerkowych

- Monitorowanie parametrów technicznych maszyn oraz bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów

- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku

- Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz zgłaszanie poważniejszych awarii do działu technicznego

Co oferujemy:

- Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym

- Stawka 28,10 zł brutto/h

- Praca w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku (6-14);

docelowe przejście na 2 zmiany w późniejszym okresie

- Zapewniamy odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i zdobyć cenne doświadczenie w prestiżowym przedsiębiorstwie, zapraszamy do aplikowania!

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

  • Praca Żagań
  • Operator maszyn Żagań
  • Operator Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567