Operator maszyn w przemyśle włókienniczym
  • Żagań
Żagań, Żagań, Polska
Service Jobs Sp. z o. o.
14. 8. 2024

Agencja pracy Service Jobs poszukuje pracowników produkcji do firmy będącej liderem w branży produkcji kołder, poduszek oraz wyrobów pikowanych. Nasz klient, renomowany producent z długoletnią tradycją, obecnie rozwija swój oddział zajmujący się dzianiną futerkową i poszukuje zaangażowanych i sumiennych osób do swojego zespołu.

Zakres obowiązków:

- Obsługa i kontrola maszyn włókienniczych do produkcji dzianin futerkowych
- Monitorowanie parametrów technicznych maszyn oraz bieżąca kontrola jakości wytwarzanych produktów
- Przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy na stanowisku
- Diagnozowanie i usuwanie drobnych usterek oraz zgłaszanie poważniejszych awarii do działu technicznego

Co oferujemy:
- Umowa zlecenie, z możliwością przejścia na umowę o pracę po okresie próbnym
- Stawka 28,10 zł brutto/h
- Praca w systemie jednozmianowym - od poniedziałku do piątku (6-14);
docelowe przejście na 2 zmiany w późniejszym okresie
- Zapewniamy odzież roboczą dostosowaną do warunków pracy

Jeśli chcesz dołączyć do dynamicznie rozwijającej się firmy i zdobyć cenne doświadczenie w prestiżowym przedsiębiorstwie, zapraszamy do aplikowania!

Agencja Pracy Service Jobs Sp. z o.o.

  • Praca Żagań
  • Operator maszyn Żagań
  • Operator Żagań
  • Żagań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567