Operator Maszyn w Przemyśle Biotechnologicznym
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Praca.pl
24. 9. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa bioreaktorów i innych nowoczesnych urządzeń,
  • Monitorowanie stanu technicznego maszyn,
  • Produkcja specyficznych substancji,
  • Analiza wyników,
  • Praca w systemie trzyzmianowym.

Wymagania:

  • Minimum średnie wykształcenie techniczne (preferowane chemia, biologia),
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku jest atutem,
  • Umiejętność analizy sytuacji i podejmowania decyzji,
  • Zdolność do pracy w zespole,
  • Dokładność i dbałość o higienę.

Pracodawca oferuje:

  • Umowa o pracę,
  • Praca z nowoczesnym sprzętem w unikatowej linii biotechnologicznej,
  • Szkolenia zawodowe i możliwość rozwoju,
  • Praca nad innowacyjnymi projektami,
  • Rozwój zawodowy z wsparciem ekspertów.

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Operator wózków widłowych Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116