Operator maszyn w Oleśnie
  • Przystajń
Przystajń, Przystajń, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
17. 4. 2024

Firma produkująca armaturę kuchenną oraz łazienkową, poszukuje osób na stanowisko Operator maszyn.

Jeśli jesteś energiczną, sumienną osobą, chcesz rozwijać swoje umiejętności w obsłudze maszyn, zapraszamy do składania aplikacji.

Nie czekaj, liczba miejsc ograniczona!

Oczekujemy

  • zdolności manualnych
  • doświadczenie w obsłudze maszyn mile widziane
  • gotowości do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania w podejmowane obowiązki

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracętymczasową - możliwość przejścia pod zakład po 3 miesiącach
  • wynagrodzenie od 4300 zł brutto.
  • premie miesięcznedo 15%
  • możliwość pracy w nadgodzinach -100% płatne!
  • dofinansowaniedo posiłków w ramach usługi Smart Lunch + kartę umożliwiającą korzystanie z automatów
  • szkolenia i pełne wdrożenieod pierwszego dnia pracy
  • oprowadzenie po zakładzie w trakcie spotkania w firmie - zobacz jak się pracuje, zanim podejmiesz decyzję!
  • bogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie zdrowotne, opieka medyczna, karta Multisport itd.

Zadania

  • obsługa maszyn na hali produkcyjnej
  • kontrola jakości

  • Praca Przystajń
  • Operator maszyn Przystajń
  • Operator Przystajń
  • Przystajń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075