Operator Maszyn w Lubaniu od Zaraz/Sprawdź!
  • Lubań
Lubań, Lubań, Dolnośląskie, Polska
Steam Recruitment sp. z o.o.
15. 8. 2024

Aktualnie dla jednego z naszych klientów w Lubaniu poszukujemy osób do pracy na stanowisko:

Operator Maszyn

Obowiązki:

  • reagowanie na wszelkie nieprawidłowości zagrażające bezpieczeństwu pracy i jakości produkcji
  • przejęcie zmiany- przekazanie zmiany
  • zgłaszanie awarii dla Lidera Linii Produkcyjnej i  odnotowanie awarii w MES
  • usuwanie awarii  zgodnie z wytycznymi mechanika lub kierownika technicznego

Oczekujemy:

  • wykształcenie zasadnicze zawodowe
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość programów IT;MES
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmian
  • umiejętności techniczne

Oferujemy:

  • umowa o pracę tymczasową nr.24292 z możliwością przejścia pod zakład
  • stawka godzinowa wzbogacona o szereg dodatków
  • dodatek za pracę w godzinach nadliczbowych
  • premia frekwencyjna (500 zł brutto)
  • premia efektywnościowa
  • premia za poprawne przeszkolenie operatora (350 zł brutto)
  • premia pracownik miesiąca (700 zł brutto)
  • premia z tytułu wprowadzenia projektu racjonalizatorskiego (300-400 zł brutto)
  • premia uznaniowa
  • praca w systemie 3 zmianowym
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy, koniecznie wyślij do nas swoje CV lub zadzwoń 725-257-416

  • Praca Lubań
  • Operator maszyn Lubań
  • Operator Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584