Operator maszyn - ustawiacz
  • Kruszyn
operator maszyn - ustawiacz
dolnośląskie, Kruszyn, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Praca przy produkcji opakowań.

Pracując dla tej firmy znajdziesz stabilne zatrudnienie i ofertę socjalną na bardzo wysokim poziomie.

Oczekujemy

  • znajomość j. polskiego co najmniej w stopniu komunikatywnym
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (3 zmiany/4 brygady

    4 dni 2-zmiana - 1 dzień wolny, 4 dni 3-zmiana- 2 dni wolne, 4 dni 1-zmiana -1 dzień wolny) - 8 godzin pracy dziennie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę podpisaną z agencją w pierwszym okresie zatrudnienia,
  • wynagrodzenie + dodatki pozwolą ci zarobić miesięcznie ok. 3700 na rękę bez nadgodzin
  • składniki wynagrodzenia: podstawa + gwarantowany dodatek za 4-brygadówkę + dodatek nocny + premia
  • pracujesz8 godzin dziennie: 4 dni pierwsza zmiana - dzień wolny, 4 dni druga zmiana - dzień wolny, 4 nocki - 2 dni wolne
  • dofinansowanie do posiłków w stołówce przyzakładowej
  • karta sportowa (basen, siłownia, zajęcia fitness i inne)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych - przeszkolimy Cię
  • kontrola wyrobów i zapis wyników

  • Praca dolnośląskie
  • Operator maszyn dolnośląskie
  • Operator dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659