Operator maszyn / szlifierz ->Poznań->4550 zł brutto + dodatki
  • Poznań
operator maszyn / szlifierz ->Poznań->4550 zł brutto + dodatki
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
19. 9. 2024

Firma zajmująca się m.in. produkcją łożysk poszukuje do swojego zespołu zmotywowanego i gotowego do działania operatora maszyn / szlifierza.

Jeżeli obecnie poszukujesz pracy w której będziesz mógł rozwinąć sowie umiejętności: Aplikuj!

Lokalizacja miejsca pracy: Poznań [osiedle Warszawskie

Oczekujemy

  • - gotowości do pracy w systemie 3- zmianowym
  • - motywacji i chęci do pracy
  • - mile widzialne doświadczenie w pracach produkcyjnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • - umowę o pracę tymczasową
  • - pracę w systemie 3 zmianowym [równoważnym
  • - wynagrodzenie 4550 zł brutto
  • - premię 4%
  • - dodatek równoważny 250 zł brutto
  • - dodatek zmianowy: II zmiana – 6,4zł brutto/h, III zmiana – 8,96 zł brutto/h
  • - możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Zadania

  • - obsługa maszyn przy linii produkcyjnej- produkcja łożysk tocznych
  • - kontrola jakości wykonywanych elementów
  • - regulacje, dogładzanie, szlifowanie
  • - ustawianie przyrządów pomiarowych
  • - przezbrajanie maszyn
  • - pakowanie

  • Praca Poznań
  • Szlifierz Poznań
  • Operator maszyn Poznań
  • Operator maszyn budowlanych Poznań
  • Operator Poznań
  • Operator koparki Poznań
  • Operator wózków widłowych Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584