Operator maszyn (suszarnia) 4-brygadówka/12 godz. - Doehler Łęczeszyce
  • Łęczeszyce
mazowieckie, Łęczeszyce, mazowieckie, Polska
Döhler Sp. z o.o.
25. 8. 2024

Grupa Döhler jest międzynarodową firmą, która produkuje z owoców i warzyw :soki NFC (nie z koncentratu), koncentraty soków, przeciery, zaprawy, emulsje, barwniki, susze, aromaty naturalne oraz syropy zbożowe.Dział Produkcji (zakład produkcyjny w Łęczeszyce, gm. Belsk Duży) poszukuje kandydata, który dołączy do nas w charakterze:Operatora Suszarni

Obowiązki

  • Przygotowanie suszu dla klienta zgodnie z wytycznymi
  • Przygotowanie/czyszczenie linii do procesu suszenia
  • Suszenie wytłoków owocowych zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • Obsługa piecy suszarniczych, zgodnie z wytycznymi zawartymi w instrukcji obsługi
  • Obsługa pozostałych urządzeń występujących w procesie produkcyjnym
  • Współpraca z innymi operatorami celem zapewnienia płynnego przebiegu procesu produkcji
  • Wykonywanie odpowiednich zapisów w raportach i protokołach
  • Utrzymanie porządku w obszarze produkcji.

Wymagania

  • Gotowość do pracy po 12 godz. w układzie 2 dni praca- 2 dni wolne od pon. do niedzieli
  • Wykształcenie min. średnie lub zawodowe
  • Doświadczenie zawodowe przy obsłudze maszyn - mile widziane
  • Uprawnienia UDT do kierowania wózkiem widłowym -mile widziane
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Umiejętność obsługi komputera

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (docelowo umowa na czas nieokreślony)
  • Wynagrodzenie: pensja zasadnicza oraz 5 % premii uznaniowej
  • Możliwość dodatkowego premiowania za wdrażanie własnych pomysłów na usprawnienia w pracy
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu w realizacji celów
  • 10l soków co miesiąc dla każdego pracownika
  • Zatrudnienie – od zaraz, po sprawdzeniu kwalifikacji i kompetencji.

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV klikając w przycisk APLIKUJ lub dostarczając CV w wersji papierowej do zakładu.
  • Dowiedz się więcej o Pracodawcy: www.doehler.com.

  • Praca mazowieckie
  • Operator maszyn Wysokie Mazowieckie
  • Operator maszyn mazowieckie
  • Operator mazowieckie
  • Operator Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584