Operator maszyn stolarskich
  • Mroczeń
wielkopolskie, Mroczeń, wielkopolskie, Polska
Fabryka Mebli BENIX Kaczorowscy sp. z o.o.
16. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa i programowanie maszyn stolarskich CNC, w tym frezarek, wiertarek, pilarek oraz robotów.
  • Wykonywanie elementów mebli zgodnie z projektami i specyfikacjami.
  • Ustawianie maszyn, kontrola procesu produkcyjnego oraz zapewnienie wysokiej jakości wyrobów.
  • Wykonywanie pomiarów i kontroli jakości wyprodukowanych elementów.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn stolarskich CNC oraz robotów (preferowana znajomość maszyn marki XYZ).
  • Znajomość programowania maszyn CNC.
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego.
  • Dokładność, rzetelność oraz samodzielność w pracy.
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej i rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz profesjonalny sprzęt.

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322