Operator maszyn sterowanych oprogramowaniem tak jak CNC
  • Osła
operator maszyn sterowanych oprogramowaniem tak jak CNC
, Osła, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
12. 4. 2024

Patrzysz właśnie na ofertę pracy w nowej firmie, która może się stać Twoją świetną drogą do rozwoju i awansów.

Zarobki na start to 3200 - 4200 zł netto "na rękę".

Jest to praca w zautomatyzowanej firmie, a komputer jest twoim przyjacielem, ponieważ będziesz go obsługiwał w pracy do prowadzenia prac na liniach dużych gabarytów. Jeśli masz wykształcenie techniczne i jesteś świeżo po takiej szkole to właśnie masz możliwość rozwinięcia swoich możliwości i dzielenia się swoją wiedzą. Zapoznasz się z pracą od samego początku dzięki szkoleniom wewnętrznym. Praca obecnie jest na jedną zmianę.

Aplikuj już dziś wraz z pomocą swojego CV, aby pokazać nam Twoją wiedzę techniczną. Pospiesz się, bo miejsca co prawda jeszcze są, ale ubywa ich na każdym kroku.

Oczekujemy

  • wykształcenia min. zawodowego
  • samodzielnego dojazdu do miejsca pracy
  • otwartości na wdrażanie usprawnień
  • dyspozycyjności do pracy zmianowej wraz z rozwojem firmy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • pełne przeszkolenie do pracy na miejscu
  • umowę o pracę tymczasową na start z realną możliwością przejścia w struktury firmy po ok. 6 miesiącach
  • pracę obecnie na jedną zmianę od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15, 10-18
  • możliwość nadgodzin płatnych 65% procent więcej niż standardowe 50%
  • realne możliwości rozwoju i awansu
  • dofinansowanie dojazdów do pracy: 100zł "na rękę" za każde 10km dojazdu
  • dodatkowe benefity: karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, a po przejściu w bezpośrednie: 13-sta pensja, wczasy pod gruszą, bezpłatny transport w przyszłości. To tylko kilka z nich

Zadania

  • obsługa maszyn i linii produkcyjnych za pomocą komputera
  • wypełnianie odpowiednich dokumentów i raportów
  • podejmowanie odpowiednich działań prewencyjnych w razie awarii, jeśli zajdzie potrzeba
  • wsparcie w procesach rozwojowych firmy
  • udział w regularnym usprawnieniu procesów produkcyjnych

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

113 169
19 179