Operator maszyn sterowanych numerycznie
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Mennica Polska S.A. S.K.A.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie codziennych zadań produkcyjnych zgodnie z poleceniami służbowymi w zakresie obsługi maszyn sterowanych numerycznie: tokarki CNC i frezarki CNC
  • Obsługę maszyn CNC: przezbrajanie maszynowe, wymiana i zwymiarowanie narzędzi, zmiana szczęk w uchwytach, wywoływanie odpowiednich programów, uruchomienie pracy na maszynie
  • Dbałość o maszyny, narzędzia i sprzęt oraz porządek na stanowisku pracy
  • Dbałość o miejsce pracy zgodnie z zasadami BHP, ochrony ppoż.
  • Sumienne i terminowe wykonywanie zleconych robót oraz szczególna troska o jak najlepszą jakość wykonanych prac

Nasze wymagania

  • Wykształcenie : co najmniej zasadnicze zawodowe (obróbka skrawaniem)
  • Znajomość sterowania: Heidenhain oraz Mazatrol
  • Wiedza z zakresu obróbki metali
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Minimum 2 lata doświadczenia
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole
  • Zdobywanie doświadczeń w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Bezpłatną opiekę medyczną
  • Atrakcyjny pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Warszawa
  • Operator maszyn Warszawa
  • Operator maszyn budowlanych Warszawa
  • Operator Warszawa
  • Operator koparki Warszawa
  • Operator wózków widłowych Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246