Operator maszyn spożywczych (Veenenedaal) z doświadczeniem
  • Przechód
opolskie, Przechód, opolskie, Polska
Agencja Pracy PRAMER
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca jako operator/-ka linii produkcyjnej i maszyn. Do obowiązków pracownika należy zarządzanie linią produkcyjną, budowa i ewentualna przebudowa linii, ustawianie linii, przygotowanie produktów oraz opakowań itp.

WYMAGANIA:

- znajomość angielskiego lub holenderskiego (dobra)

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie techniczne jako operator maszyn spożywczych

- CV w języku angielskim

OFERUJEMY:

- legalne zatrudnienie na podstawie kodeksu NBBU CAO

- regularne godziny pracy

- zakwaterowanie firmowe (€130 tygodniowo)

- transport do pracy (służbowy samochód lub odpłatnie rower)

- ubezpieczenie firmowe (€35.59 tygodniowo)

- stawkę godzinową gwarantowaną €20.21 brutto/h (podstawa + dodatek zmianowy)

- dodatki do wynagrodzenia: wakacyjny (+8.33%), urlopowy (+8.70%), za nadgodziny (+125-150%)

- wypłaty tygodniowe

  • Praca opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn opolskie
  • Operator opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584