Operator maszyn skrawających / Szlifierz
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Zakład Obróbki Precyzyjnej-Łabędy Sp. z o.o.
5. 3. 2024

Zakład Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją różnych stalowych części maszyn i oprzyrządowania w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :
Zakres obowiązków:
- wykonywanie obróbki skrawania,
- realizacja procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi
Wymagania dla kandydata z doświadczeniem:
- wykształcenie techniczne lub zawodowe o kierunku Operator Maszyn Skrawających
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, bądź do przyuczenia
- znajomość i umiejętność rozumienia rysunku technicznego zdolności manualne
- umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
- dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
- kreatywność i samodzielność
Wymagania dla kandydata do przyuczenia zawodu:
- absolwent szkoły branżowej
- znajomość i umiejętność rozumienia rysunku technicznego
- zdolności manualne
Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
- szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne
Wynagrodzenie jest ustalane w trakcie rozmowy indywidualnej i jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Gliwice
  • Szlifierz Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075