Operator Maszyn Skrawających
  • Jelenia Góra
Jelenia Góra, Jelenia Góra, dolnośląskie, Polska
Asistnet Work Group
27. 3. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

AW/VM/OMS/03/2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja procesu obróbki
  • Dobieranie narzędzi skrawających i ustawianie parametrów skrawania
  • Kontrola przebiegu obróbki oraz znakowanie detali
  • Współpraca z innymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub zawodowe
  • Minimum 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • Mobilność (gotowość do dojazdów do pracy własnym środkiem transportu)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki ZUS, ubezpieczenie chorobowe)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności (stałe wynagrodzenie miesięczne + system premiowy)
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych umiejętności
  • Przyjazne stanowisko pracy
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego PZU i opieki medycznej LUX MED
  • Za każde 30 dni pracy nabywasz 2 dni urlopu pełnopłatnego
  • Pełne wdrożenie stanowiskowe

  • Praca Jelenia Góra
  • Operator maszyn Jelenia Góra
  • Operator maszyn budowlanych Jelenia Góra
  • Operator Jelenia Góra
  • Operator koparki Jelenia Góra
  • Operator wózków widłowych Jelenia Góra
  • Jelenia Góra - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714