OPERATOR MASZYN SKRAWAJĄCYCH
  • Zagnańsk
Zagnańsk, Kajetanów 130, 26-050 Zagnańsk, powiat: kielecki, woj: świętokrzyskie
"KH - KIPPER" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
6. 8. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Miejsce pracy: Kajetanów k. Kielc lub Skarżysko-Kamienna
Opis stanowiska:szlifowanie detali szlifierką ręczną lub taśmową oraz cięcie profili na pile ramowej;podstawowa kontrola jakościowa wykonywanych detali.
Wymagania:znajomość rysunku technicznego;sumienność, dokładność, dyspozycyjność;gotowość do pracy w systemie zmianowym;doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;umiejętność pracy w zespole;opieka na powierzonym sprzętem.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
inna

  • Praca Zagnańsk
  • Operator maszyn Zagnańsk
  • Operator Zagnańsk
  • Zagnańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544