Operator maszyn rozdrabniających
  • Ropczyce
Ropczyce, Ropczyce, Podkarpackie, Polska
Euro-Eko ZPPA Kozodrza
6. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis oferty pracy
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa maszyn rozdrabniających i urządzeń produkcyjnych
Nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
Wykonywanie innych prac okołoprodukcyjnych
Dbanie o porządek w obszarze roboczym
Realizowanie planów czyszczenia i konserwacji maszyn
WYMAGANIA:
Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie techniczne
Znajomość obsługi maszyn i urządzeń mechanicznych
Uprawnienia na kierowanie wózkami, operatora ładowarki, uprawnienia spawalnicze, elektryczne – mile widziane (Jeżeli nie posiadasz uprawnień oferujemy szkolenia po okresie próbnym)
Doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym - mile widziane
OFERUJEMY:
Umowę o pracę po okresie próbnym (3 miesięcy)
Premię oraz nagrody
Możliwość rozwoju (Jeżeli nie posiadasz uprawnień oferujemy szkolenia po okresie próbnym)
Stabilne warunki zatrudnienia
Bogaty pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do wypoczynku)
Pracę w warunkach partnerstwa i koleżeństwa

  • Praca Ropczyce
  • Operator maszyn Ropczyce
  • Operator Ropczyce
  • Ropczyce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567