Operator maszyn produkcyjnych (zatrudnienie przez Klienta)
  • Bielsko-biała
operator maszyn produkcyjnych (zatrudnienie przez Klienta)
Bielsko-Biała, Bielsko-biała, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
9. 4. 2024

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko operatora maszyn produkcyjnych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała (Wapienica)

Oczekujemy

  • dyspozycyjności do pracy w systemie 3 zmianowym
  • zaangażowania w wykonywaną pracę
  • wykształcenia min. zawodowego
  • umiejętności pracy w zespole
  • doświadczenia jako operator maszyn/pracownik produkcji (mile widziane)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie bezpośrednio przez pracodawcę na umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie + bogaty pakiet premii
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • bogaty pakiet benefitów
  • zatrudnienie od zaraz

Zadania

  • obsługa zautomatyzowanej linii produkcyjnej (m.in. sterowane numerycznie prasy, szlifierki)
  • kontrola wzrokowa produkowanych wyrobów
  • utrzymanie czystości i porządku w miejscu pracy
  • przestrzeganie zasad BHP

  • Praca Bielsko-Biała
  • Operator maszyn Bielsko-Biała
  • Tajemniczy klient Bielsko-Biała
  • Operator maszyn budowlanych Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bielsko-Biała
  • Operator Bielsko-Biała
  • Operator koparki Bielsko-Biała
  • Operator wózków widłowych Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315