Operator maszyn produkcyjnych - praca od zaraz!
  • Łódź, łódzkie
Łódź
EWL
5. 10. 2024
4800 - 6100 zł brutto/miesięcznie

W centrum uwagi EWL Group zawsze są ludzie. Jesteśmy firmą, która buduje i rozwija różnorodność dzięki swoim pracownikom. Dostarczamy rozwiązania w zakresie HR, oferujemy usługi rekrutacji pracowników stałych i tymczasowych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach. Grupa EWL znajduje się także w wykazie Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem nr 11991.

Dla Naszego klienta, jednego z największych firm produkujących opakowania z pulpy w Europie poszukujemy : Operator maszyn produkcyjnych

Zakres obowiązków:

  • Obsługa maszyn formujących
  • Przezbrajanie maszyn, ustawianie paramentów
  • Kontrola jakości produkowanego wyrobu

Oferujemy:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Pracę od poniedziałku do piątku
  • Pakiet benefitów, w tym prywatna opieka medyczna, karta Multisport oraz ubezpieczenie na życie
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.

Wymagania :

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych.
  • Znajomość zasad bezpieczeństwa i higieny pracy.
  • Zdolność do pracy w systemie zmianowym.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.