Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
  • Stare Babice
Stare Babice, Stare Babice, mazowieckie, Polska
Imar Service Group Sp. z o.o.
9. 3. 2024

Imar Service Group (nr rej. agencji zatrudnienia: 114) - od 1997 roku specjalizujemy się w usługach pracy tymczasowej, rekrutacji stałej, outsourcingu oraz payrollu. W naszej codziennej pracy stawiamy na otwartą komunikację, profesjonalną obsługę Klientów i Kandydatów oraz doradzanie najlepszych rozwiązań dopasowanych do potrzeb naszych kontrahentów.

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zadań związanych z obsługą linii produkcyjnych,
  • Obsługa urządzeń produkcyjnych,
  • Zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego,
  • Utrzymanie w odpowiednim stanie technicznym maszyn i urządzeń,
  • Realizacja zadań zgodnie z zasadami GMP i BHP,
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z wykonywaną pracą,
  • Współpraca z pozostałymi działami wspierającymi obszar produkcji.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie zasadnicze zawodowe lub średnie o profilu technicznym,
  • Doświadczenie przy obsłudze maszyn w branży farmaceutycznej, spożywczej lub kosmetycznej,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych (bądź gotowość do wyrobienia),
  • Znajomość oprogramowania komputerowego w zakresie MS Office,
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (poniedziałek - piątek),
  • Zaangażowanie oraz dokładność,
  • Otwartość i komunikatywność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • Wynagrodzenie zasadnicze + premie,
  • Miejsce pracy: Duchnice,
  • Pakiet Socjalny - prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do posiłków i dojazdów do pracy, kartę Multisport, grupowego ubezpieczenie na życie, pracowniczy Program Emerytalny, szkolenia / możliwość zdobycia uprawnień, punkty w kafeterii MyBenefit, paczki świąteczne, bony świąteczne, dofinansowanie wypoczynku / wczasy pod gruszą itp.

  • Praca Stare Babice
  • Operator maszyn Stare Babice
  • Operator Stare Babice
  • Stare Babice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714