OPERATOR MASZYN PRODUKCYJNYCH (K/M)
  • Barlinek
Barlinek, Barlinek, zachodniopomorskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 10. 2024

Obowiązki

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Ustawianie parametrów zgodnie z wymogami produkcyjnymi
  • Praca zgodnie z technologią produkcji
  • Dbałość o stan maszyn i wysoką jakość produkcji
  • Kontrola ilościowa i jakościowa wyrobów

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi urządzeniami pomiarowymi
  • Wykształcenie kierunkowe będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność, terminowość, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • Gotowość do pracy w systemie III-zmianowym

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Pakiet benefitów, tj. pakiet opieki medycznej, ubezpieczenie na życie, dopłata do wypoczynku
  • Zorganizowany transport pracowników do zakładu
  • Możliwość rozwoju w ramach nowej fabryki

  • Praca Barlinek
  • Operator maszyn Barlinek
  • Operator Barlinek
  • Barlinek - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251