Operator Maszyn Produkcyjnych i Paletyzacji
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Personnel Service Polska Sp. z o.o.
13. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 28681

Szukasz dla siebie ciekawej oferty pracy? Świetnie się składa, bo współpracujemy z największymi firmami w Polsce i szukamy dla nich najlepszych Kandydatów.

Teraz prowadzimy rekrutację dla firmy z branży spożywczej, która poszukuje Kandydatów na stanowisko:
Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Pomoc w zdobywaniu nowych uprawnień
  • Wdrożenie do pracy

Twoje obowiązki:

  • Odpowiedzialność za jakość wyrobu
  • Pakowanie detali zgodnie z instrukcją
  • Uzupełnianie wymaganej dokumentacji produkcyjnej i jakościowej
  • Bieżący odbiór wyrobów gotowych i półproduktów spod maszyn wtryskowych, foliowanie na owijarce, transport na pole odkładcze
  • Odbiór spod maszyn braków, foliowanie na owijarce, transport na pole odkładcze
  • Dostarczanie na stanowiska pracy (wtryskarki, pakowanie) wszelkich niezbędnych opakowań i innych materiałów wykorzystywanych na bieżąco na produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie min zawodowe
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku w produkcji bezpośredniej
  • Świadomość jakościowa
  • Umiejętność pracy w zespole

  • Praca Bydgoszcz
  • Operator maszyn Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Operator Bydgoszcz
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Bydgoszcz
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. kadr i płac Bydgoszcz
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Bydgoszcz
  • Operator koparki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536