Operator Maszyn Produkcyjnych
  • Rybnik, śląskie
Rybnik
Big Jobs Sp. z o.o.
3. 10. 2024

Jesteśmy biurem pracy z siedzibą w Katowicach i oddziałem we Wrocławiu. Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Operatora Maszyn. Praca w firmie zajmującej się produkcją komponentów motoryzacyjnych. Miejsce pracy Rybnik.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową;
  • pracę „od zaraz”;
  • wynagrodzenie w wysokości 28,30 zł za godzinę;
  • pracę w systemie 3 zmianowym, po 8 godzin, z możliwością nadgodzin oraz pracy w weekendy ;
  • możliwość zakwaterowania;
  • mile widziane małżeństwa.

Wymagania:

  • chęć do pracy, dokładność i odpowiedzialność za powierzone zadania;
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej.

Zakres obowiązków:

  • praca przy zautomatyzowanej linii produkcyjnej;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • kontrola jakości gotowych wyrobów

Zachęcamy do składania aplikacji za pośrednictwem formularza kontaktowego, bądź telefonicznie.

nr KRAZ: 27986

tel. 576 600 034

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez BIG JOBS sp. z o. o. z siedzibą w: Jana III Sobieskiego 27/4, 40-082 Katowice, jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

  • Praca Rybnik
  • Operator maszyn Rybnik
  • Operator maszyn budowlanych Rybnik
  • Operator Rybnik
  • Operator koparki Rybnik
  • Operator wózków widłowych Rybnik
  • Rybnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521