Operator maszyn produkcyjnych
  • Radomsko
Radomsko, Radomsko, Polska
Motivated
15. 10. 2024

Motivated Sp. z o.o. jest prężnie rozwijającą się firmą rekrutacyjną, specjalizującą się w pozyskiwaniu specjalistów średniego oraz wyższego szczebla, a także pracowników liniowych. Swoimi działaniami wspieramy głównie Przedsiębiorstwa z branż produkcyjnej oraz logistycznej.

Obecnie, dla naszego Klienta, firmy z branży recyklingu poszukujemy Operatora maszyn.

Zadania i obowiązki:

  • Obsługa urządzeń przy linii produkcyjnej,
  • Bieżący nadzór nad zaopatrzeniem linii produkcyjnej w surowiec,
  • Monitorowanie i utrzymanie produkcji na wymaganym poziomie,
  • Przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania stanowiska
  • Wykształcenie o profilu mechanicznym.
  • Gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym.
  • Uprawnienia UDT mile widziane.
Oferujemy
  • Wynagrodzenie 5500 - 6500 pln brutto,
  • Możliwość dofinansowania dojazdów,
  • Stabilne zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę z docelowym Pracodawcą,
  • Dodatek za prace w nocy,
  • Dodatek za weekendy,
  • Ubezpieczenie na życie,
  • Prywatna opieka medyczna,
  • Wczasy pod gruszą,
  • Paczki na święta,
  • Dofinansowanie karty Multisport,
  • Dodatkowe ubezpieczenie gwarantujące szybką wizytę u lekarza specjalisty,
  • Dofinansowanie Świąt Bożego Narodzenia,
  • Coroczne nagrody Jubileuszowe,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • Uzyskania uprawnień.
  • Gwarantowane coroczne podwyżki,
  • Realna możliwość awansu w firmie,
  • Przyjazne środowisko pracy.

  • Praca Radomsko
  • Operator maszyn Radomsko
  • Operator maszyn radomski
  • Operator radomski
  • Operator Radomsko
  • Radomsko - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662