Operator maszyn produkcyjnych
  • Krzepice, kłobucki, śląskie
Krzepice
Klient
25. 9. 2024

Dla naszego Klienta, jednego z największych producentów suchej karmy dla zwierząt domowych w Europie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:

Krzepice, k. Częstochowy
Wymiar pracy: pełny etat, praca stacjonarna

Zakres obowiązków

  •     obsługa nowoczesnych maszyn produkcyjnych / pakujących
  •     wypełnianie raportów produkcyjnych
  •     kontrolowanie przebiegu procesu oraz jakości produkowanych wyrobów
  •     dbanie o porządek i bezpieczeństwo na stanowisku pracy
  •     realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

  •     zaangażowanie, sumienność i dokładność w wykonywaniu obowiązków
  •     chęć i umiejętność pracy w zespole
  •     podstawowe umiejętności obsługi komputera
  •     doświadczenie w pracy na produkcji (branża spożywcza będzie dodatkowym atutem)
  •     mile widziane doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  •     mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych
  •     praca w systemie 3 zmianowym

Oferujemy

  •     stałą, długoterminową i pewną pracę w stale rozwijającej się firmie
  •     wysokie wynagrodzenie w zależności od umiejętności, doświadczenia i zaangażowania
  •     liczne premie i dodatki
  •     prace w nowoczesnym parku maszynowym
  •     prywatna opieka medyczna
  •     możliwość awansu i podwyżki wynagrodzenia
  •     praca w małym, zgranym zespole w koleżeńskiej atmosferze
  •     praca w Krzepicach

  • Praca Krzepice
  • Operator maszyn Krzepice
  • Operator Krzepice
  • Krzepice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836