Operator maszyn produkcyjnych
  • Łódź, Polesie
łódzkie, Łódź, Polesie, łódzkie, Polska
HSV Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem maszyn, form oraz urządzeń pomocniczych.
  • Montaż i regulacja osprzętu oraz form produkcyjnych.
  • Zgłaszanie potrzeb konserwacyjnych i naprawczych.
  • Obsługa administracyjna procesów produkcyjnych.
  • Monitorowanie jakości produktów w trakcie produkcji i zapewnienie ciągłości procesów.
  • Przestrzeganie przepisów BHP i utrzymanie bezpiecznego miejsca pracy.

Wymagania:

  • Umiejętności manualne oraz techniczne.
  • Obsługa komputera.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dokładność.
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi maszyn wtryskowych i peryferyjnych.

Oferujemy:

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Wynagrodzenie adekwatne do kompetencji.
  • Rozbudowany pakiet szkoleń branżowych.
  • Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opieka medyczna i dofinansowania.
  • Współpraca w ramach płaskiej struktury organizacyjnej oraz program onboardingu.

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584