Operator maszyn produkcyjnych
  • Ostrów Wielkopolski
Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski, wielkopolskie, Polska
Zmk-Delikates Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa maszyn produkcyjnych
  • Utrzymanie linii produkcyjnej w ruchu
  • Ustawianie parametrów, wymiana urządzeń i form, zgrzewanie produktów
  • Zwracanie uwagi na jakość wytwarzanych produktów
  • Dbanie o czystość stanowiska pracy
  • Zgłaszanie awarii do działu technicznego
  • Przestrzeganie wewnętrznych procedur i zasad BHP

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z maszynami/urządzeniami
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Zaangażowanie i sumienność w realizacji zadań
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie dwuzmianowym
  • Badania sanitarno-epidemiologiczne (można zrobić w trakcie rekrutacji)

To oferujemy

  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i możliwość awansu
  • atrakcyjny fundusz socjalny - karty Multisport
  • możliwość rozwoju zawodowego, kursy szkolenia

  • Praca Ostrów Wielkopolski
  • Operator maszyn Ostrów Wielkopolski
  • Operator Ostrów Wielkopolski
  • Ostrów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963