Operator Maszyn Produkcyjnych
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
Przedsiębiorstwo TOOLCO Kazimierz Mitroszewski
7. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • kontrola jakości wykonywanych/gotowych detali
  • monitorowanie stanu technicznego maszyn/dbanie o powierzony sprzęt
  • drobne prace manualne
  • dobór odpowiednich narzędzi, parametrów i ustawień dla prawidłowego funkcjonowania procesu
  • realizacja produkcji na podstawie dokumentacji rysunkowej
  • ustawianie parametrów maszyn i nadzorowanie przebiegu procesu

Nasze wymagania

  • wykształcenie: minimum zawodowe ( preferowane kierunki techniczne: mechanika i budowa maszyn, obróbka skrawaniem i pokrewne)
  • dobra znajomość rysunku technicznego (umiejętność czytania)
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarki, mikrometry)
  • rzetelna samokontrola wykonywanych procesów produkcyjnych
  • sumienność oraz uczciwość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • dni pracy: dni robocze (poniedziałek-piątek)
  • godziny pracy: praca na dwie zmiany : 6:00-14:00; 14:00-22:00
  • tryb wypłaty: miesięczna
  • wynagrodzenie płatne do 10 dnia każdego miesiąca
  • umowę o pracę oraz stabilne warunki zatrudnienia
  • stabilne zatrudnienie w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • system premiowy
  • przyjazną atmosferę w pracy

  • Praca Białystok
  • Operator maszyn Białystok
  • Operator maszyn budowlanych Białystok
  • Operator Białystok
  • Operator koparki Białystok
  • Operator wózków widłowych Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080