Operator Maszyn Produkcyjnych
  • Gliwice
Gliwice, Gliwice, Śląskie, Polska
Zakład Obróbki Precyzyjnej-Łabędy Sp. z o.o.
1. 10. 2024

Zakład Obróbki Precyzyjnej – Łabędy Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach o ugruntowanej pozycji rynkowej zajmujący się produkcją stalowych części maszyn i oprzyrządowania w związku z ciągłym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko :
Zakres obowiązków: -praca na maszynach produkcyjnych (obróbczych)
-dbanie o jakość wytwarzanych produktów,
-realizacja procesu technologicznego zgodnie z dokumentacją
-utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz dbanie o należyty stan maszyn, urządzeń i narzędzi
Wymagania
-absolwent szkoły branżowej o kierunku obróbka skrawaniem
-zdolności manualne
-podstawowa znajomość rysunku technicznego
-dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole
-otwartość i chęć do nauki
Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
-możliwość rozwoju zawodowego i zdobywanie nowych doświadczeń
-możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie
Wynagrodzenie jest ustalane w trakcie rozmowy indywidualnej i jest uzależnione od umiejętności i doświadczenia.

  • Praca Gliwice
  • Operator maszyn Gliwice
  • Operator maszyn budowlanych Gliwice
  • Operator Gliwice
  • Operator koparki Gliwice
  • Operator wózków widłowych Gliwice
  • Gliwice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667