Operator maszyn produkcyjnych
  • Osła
operator maszyn produkcyjnych
, Osła, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
4. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Praca w Osłej gm. Gromadka.
Zorganizowany dojazd do pracy autobusami z Bolesławca, Chojnowa, Chocianowa.
Praca na 2 zmiany od poniedziałku do piątku, wolne weekendy.
Praca od zaraz. Mamy 2 nowe miejsca pracy.

Aplikuj, czas działa na Twoją korzyść.

Oczekujemy

  • praktyki na maszynach typu: tokarka, frezarka, wiertarka
  • znajomości rysunku technicznego
  • uprawnień do obsługi suwnic (jeśli ich nie posiadasz, pomożemy Ci je uzyskać w trakcie zatrudnienia)
  • umiejętności posługiwania się urządzeniami pomiarowymi np. suwmiarka

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zorganizowany dojazd do pracy
  • praca na 2 zmiany (6-14 i 14-22) od poniedziałku do piątku
  • wolne weekendy
  • umowę o pracę tymczasową (umowa o pracę na czas określony, odprowadzamy wszystkie składki ZUS i podatki, umowa liczy się m.in. do emerytury)
  • po okresie 6 mies. możliwość zawarcia umowy bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie: 4800 brutto/m-c + premia uznaniowa

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych typu: tokarka, frezarka, wiertarka

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

76 956
15 055