Operator maszyn produkcyjnych
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Ecowipes
12. 5. 2024

Poszukujemy osób z doświadczeniem, którzy z branżą produkcyjną wiążą swoją dalszą zawodową przyszłość – dajemy możliwości rozwoju, awansu i szkoleń!
Mile widziane osoby z doświadczeniem na maszynach drukarskich, introligatorskich i podobnych.
Cenimy sobie także osoby bez doświadczenia – zapewniamy odpowiednie wdrożenie, gdzie pod okiem doświadczonego pracownika można będzie wszystkiego się nauczyć i zdobywać swoje pierwsze zawodowe doświadczenia!
Zakres obowiązków obejmował będzie:
• obsługa maszyn produkcyjnych zgodnych z naszymi standardami, procedurami i zasadami BHP
• bieżąca kontrola jakości produkowanego wyrobu
• kontrola sprawności działania linii produkcyjnej
• nadzór nad ogólnym stanem maszyn
• współpraca z magazynem
Oczekujemy od kandydatów:
• gotowości do pracy w systemie trzyzmianowym
• wykształcenie techniczne będzie dodatkowym atutem
• chęci do podjęcia długotrwałej współpracy
• zaangażowania i gotowości do nauki i rozwoju
Możemy zaoferować:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• premie miesięczne zależne od osiąganych wyników
• benefity pozapłacowe: dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej, karty Multisport i ubezpieczenia na życie, dodatkowe świadczenia (bony, paczki, imprezy integracyjne, konkursy)
• karty przedpłacone z okolicznościowymi bonusami
• możliwość zrobienia dodatkowych uprawnień, kursy dofinansowane przez firmę
• wysoką kulturę pracy, sympatyczną atmosferę i koleżeńskie relacje
• szkolenia i możliwości rozwoju zawodowego oraz awansu

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458