Operator maszyn produkcyjnych
  • Opole
Opole, Opole, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 4. 2024

Wyobraź sobie że wykonujesz pracę, która sprawia Ci satysfakcję izarabiasz najwięcej w regionie!

Jeśli potrafisznaprawićwłasne auto lub motor, albo po prostu lubiszmajsterkować, to ta oferta jest dla Ciebie- to wystarczy, a reszty Cię nauczymy.

Międzynarodowy producent opakowań w Krapkowicach poszukujeoperatorów maszyn produkcyjnych.

Nie zwlekaj i zgłoś się już dziś! Pamiętaj, że okazje mają to do siebie że lubią uciekać.

Oczekujemy

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych, mile widziane w branży opakowań
  • gotowość do pracy w systemie zmianowy - tzw. szwedzkim

Aplikuj już dziś lub wyślij SMS o treści "operator" lub zadzwoń pod nr 725300308.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie: około 7200 zł bruttomiesięcznie
  • umowa o pracębezpośrednio z zakładem
  • pakiet szkoleń wprowadzających i opieka doświadczonych kolegów z zespołu
  • benefity:możliwość korzystania z siłowni w Krapkowicach bezpłatnie, zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, możliwość ubezpieczenia grupowego
  • realne możliwości awansu i rozwoju zawodowego
  • miła atmosfera w firmie z doskonałą pozycją rynkową

Zadania

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych służących do wytwarzania opakowań

  • Praca Opole
  • Operator maszyn Opole Lubelskie
  • Operator maszyn Opole
  • Operator maszyn budowlanych Opole
  • Operator Opole Lubelskie
  • Operator Opole
  • Operator koparki Opole
  • Operator wózków widłowych Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862