Operator maszyn produkcyjnych
  • Strzelce Opolskie
Strzelce Opolskie, Strzelce Opolskie, opolskie, Polska
Adamietz Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Obowiązki

  • obsługa urządzeń przy wytwarzaniu płyt warstwowych
  • zapewnienie terminowej produkcji z uwzględnieniem standardów jakościowych
  • dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych (preferowana branża techniczna)
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • umiejętności techniczne do obsługi maszyn, urządzeń, narzędzi
  • dobra organizacja pracy własnej
  • dokładność, sumienność
  • mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego i/lub do obsługi suwnicy z poziomu roboczego

Oferujemy

  • stabilną pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności
  • prywatną opiekę medyczną

  • Praca Strzelce Opolskie
  • Operator maszyn Strzelce Opolskie
  • Operator Strzelce Opolskie
  • Strzelce Opolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 123
    20 838