Operator maszyn produkcyjnych
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Gi Group Poland S.A.
5. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prawidłowy montaż podzespołów oraz gotowego wyrobu,
  • Praca przy automatach spawalniczych,
  • Zatwierdzanie produkowanych komponentów,
  • Współpraca z kontrolą jakości.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Dyspozycyjność,
  • Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
  • Zdolności manualne, zmysł techniczny,
  • Aktualne uprawnienia spawacza - mile widziane.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze + stały system premiowy i dodatki,
  • Dodatek 20% za pracę na zmianie nocnej,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie grupowe, karta Multisport),
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia bezpośrednio pod zakład Klienta.

  • Praca Sosnowiec
  • Operator maszyn Sosnowiec
  • Operator maszyn budowlanych Sosnowiec
  • Operator Sosnowiec
  • Operator koparki Sosnowiec
  • Operator wózków widłowych Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190