Operator maszyn produkcyjnych
  • Złotkowo
wielkopolskie, Złotkowo, wielkopolskie, Polska
Asistwork Sp. z o.o.
10. 10. 2024

ASISTWORK Sp. z o. o. jest działającą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

AW/GTX/OPE/10/2024

Obowiązki

  • Obsługa linii produkcyjnej i maszyn produkcyjnych
  • Pakowanie produktów i przygotowanie do wysyłki
  • Kontrola jakości wyprodukowanych produktów
  • Koordynowanie produkcji i utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Dbanie o jakość powierzonych urządzeń
  • Obsługa komputera

Wymagania

  • Dyspozycja do pracy w systemie 3-zmianowym (4-brygadowym w sezonie)
  • Duża motywacja do pracy
  • Staranność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Zdolności przywódcze
  • Nastawienie na dłuższą współpracę
  • Uprawnienia UDT na wózki widłowe - mile widziane
  • Znajomość zasad mechaniki - mile widziane
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku brygadzisty - mile widziane

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwości awansu na brygadzistę produkcji
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w firmie z siedzibą w Złotkowie
  • Wynagrodzenie ustalane na podstawie umiejętności i kompetencji
  • Premie za wydajność oraz frekwencję
  • Premie uznaniowe

  • Miejsce pracy: Złotkowo /k. Poznania

  • Praca wielkopolskie
  • Operator maszyn wielkopolskie
  • Operator wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087