Operator Maszyn Produkcyjnych | Produkcja Kosmetyków
  • Żyrardów
Żyrardów, Żyrardów, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednej z najpopularniejszych marek kosmetycznych poszukujemy osób na stanowisko:

Operator Maszyn Produkcyjnych - Produkcja Kosmetyków

Miejsce pracy: Kanie, k. Pruszkowa

Opis stanowiska:

  • Obsługa i monitorowanie pracy urządzeń produkcyjnych do wyrobu kosmetyków.
  • Utrzymanie ciągłości procesu produkcji.
  • Kontrola jakości produktów na każdym etapie produkcji.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej.
  • Uprawnienia UDT (doświadczenie na wózkach widłowych bocznych mile widziane)
  • Wykształcenie średnie techniczne

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w systemie zmianowym (3 zmiany, 4 brygady) z konkurencyjnym wynagrodzeniem.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, program emerytalny.
  • Dopłaty do posiłków, zorganizowany transport, zniżki na produkty, comiesięczne paczki kosmetyków.
  • Rozwój zawodowy: szkolenia, roczny grafik pracy, wysoka jakość BHP.
  • Dodatkowe świadczenia: program rekomendacji, bezpłatny parking

  • Praca Żyrardów
  • Operator maszyn Żyrardów
  • Operator Żyrardów
  • Pracownik produkcji Żyrardów
  • Żyrardów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 193
    20 192