Operator Maszyn - produkcja tektury | Pruszków | Od zaraz |
  • Pruszków
Pruszków, Pruszków, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla jednego z naszych klientów z branży produkcji papieru poszukujemy osób na stanowisko Operatora Maszyn do produkcji Tektury

Miejsce pracy: Pruszków

Obowiązki:

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem poszczególnych procesów produkcyjnych
  • Kontrola parametrów technologicznych i jakościowych procesu
  • Współpraca z działem technicznym w obszarze utrzymywania sprawności maszyn
  • Wprowadzanie do systemu informacji o użytych surowcach

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy jako Operator Maszyn lub w obszarze Utrzymania Ruchu - mile widziane
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Gotowość do zdobywania nowych umiejętności i wiedzy z zakresu procesów technologicznych

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w uparciu o umowę o pracę z Gi Group
  • Konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia
  • System premiowy po okresie próbnym
  • Płatne nadgodziny
  • Możliwości rozwoju w strukturach firmy
  • Wolne weekendy!
  • Odzież roboczą

  • Praca Pruszków
  • Operator maszyn Pruszków
  • Operator Pruszków
  • Pracownik produkcji Pruszków
  • Pruszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567