Operator maszyn - produkcja opakowań
  • Kolbudy
Kolbudy, Kolbudy, Pomorskie, Polska
Gi Group
12. 6. 2024

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej poszukuję kandydata na stanowisko:
Operator maszyn – produkcja opakowań
Zadania:
- obsługa maszyn produkcyjnych
- ustawianie parametrów maszyny, ustawianie arkuszy, monitorowanie wykrojników
- realizacja zleceń zgodnie z zamówieniem
- kontrola jakości opakowań
Wymagania:
- mile widziane doświadczenie w obszarze produkcyjnym
- chęci do pracy oraz nauki
- umiejętność pracy w zespole
- dostępność w systemie pracy zmianowej
Oferujemy:
- umowę o pracę
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
- pracę w systemie 3 – zmianowym od poniedziałku do piątku
- benefity: karta Multisport, ubezpieczenie, pakiet medyczny,
- dofinansowanie do szkoleń, kawa, herbata, bezpłatny parking
- dodatkowe wynagrodzenie za szkolenie pomocników, młodszych operatorów
- bezpłatny dowóz do pracy Kowal - autobus pracowniczy (stacje: Zaspa, Wrzeszcz, Główny, Chełm, Kowale)
Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego: 722 240 260, @

  • Praca Kolbudy
  • Operator maszyn Kolbudy
  • Operator Kolbudy
  • Pracownik produkcji Kolbudy
  • Kolbudy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851