Operator maszyn (produkcja)
  • Nowy Dwór Mazowiecki
Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta wiodącego producenta pieczywa mrożonego, poszukujemy Operatora Maszyn. Jeśli masz doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych i szukasz stabilnego zatrudnienia, ta oferta jest dla Ciebie! Praca w systemie 3-zmianowym.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Legionowo lun Nowy Modlin, mazowieckie

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych i paneli sterujących
  • Zapewnienie ciągłości produkcji w przydzielonym obszarze
  • Prowadzenie dokumentacji stanowiskowej
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Wsparcie przy przezbrojeniach maszyn

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Stabilne zatrudnienie w poprzednich miejscach pracy
  • Aktualne orzeczenie sanitarno-epidemiologiczne lub gotowość do jego wyrobienia

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Stała podstawa wynagrodzenia + premie (np. kwartalne, roczne)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pakiet benefitów: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, bony świąteczne, spotkania integracyjne, dofinansowanie szkoleń i kursów, bony towarowe)
  • Zapraszamy również obywateli Ukrainy do udziału w procesie rekrutacyjnym

GI Group Poland is acting as an Employment Agency in relation to this vacancy.

  • Praca Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator maszyn Nowy Dwór Mazowiecki
  • Operator Nowy Dwór Mazowiecki
  • Pracownik produkcji Nowy Dwór Mazowiecki
  • Nowy Dwór Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 561
    17 377