Operator maszyn/pras (również z orzeczeniem)
  • Smardzewice
łódzkie, Smardzewice, łódzkie, Polska
ManpowerGroup Sp. z o.o.
7. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Manpower (Agencja zatrudnienia nr 412) to globalna firma o ponad 70-letnim doświadczeniu, działająca w 82 krajach. Na polskim rynku jesteśmy od 2001 roku i obecnie posiadamy prawie 35 oddziałów w całym kraju. Naszym celem jest otwieranie przed kandydatami nowych możliwości, pomoc w znalezieniu pracy odpowiadającej ich kwalifikacjom i doświadczeniu. Skontaktuj się z nami - to nic nie kosztuje, możesz za to zyskać profesjonalne doradztwo i wymarzoną pracę!

Miejsce pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności.

Zadania:
  • Zadania polegające na obsłudze maszyn i urządzeń, w tym: pras, sprężarek, przenośników taśmowych
  • Kontrolowanie poprawności procesu produkcyjnego
Wymagania:
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku operatora maszyn/pras (nie jest to wymóg konieczny)
  • Dyspozycyjność do pracy obecnie w systemie zmianowym
  • Sprawność manualno-ruchowa
Oferta:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie

Zainteresowane osoby prosimy o aplikację lub kontakt telefoniczny – tel. 606 829 141, 734 108 163.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy tymczasowej.

  • Praca łódzkie
  • Operator maszyn łódzkie
  • Operator łódzkie
  • łódzkie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544