Operator maszyn/pras
  • Tomaszów Mazowiecki
Tomaszów Mazowiecki, Tomaszów Mazowiecki, Łódzkie, Polska
Manpower
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Zadania:
Zadania polegające na obsłudze maszyn i urządzeń w tym: pras, sprężarek, przenośników taśmowych
Kontrolowanie poprawności procesu produkcyjnego
Miejsca pracy przystosowane dla osób z niektórymi typami niepełnosprawności
Wymagania:
Mile widziane osoby z doświadczeniem na stanowisku operatora maszyn/pras (nie jest to wymóg konieczny)
Dyspozycyjność do pracy obecnie w systemie zmianowym
Sprawność manualno – ruchowa
Oferta:
Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
Przyjazna atmosfera w pracy
Dostęp do bogatego pakietu benefitów: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie
Zainteresowane osoby prosimy kontakt o telefoniczny - tel. 606 829 141, 734 108 163.
Zastrzegamy sobie prawo wyboru do kontaktu z wybranymi kandydatami.

  • Praca Tomaszów Mazowiecki
  • Operator maszyn Tomaszów Mazowiecki
  • Operator Tomaszów Mazowiecki
  • Tomaszów Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567