Operator maszyn - Pracownik produkcji (KRAJACZ)
  • Szczecin, zachodniopomorskie
Szczecin
HR TEAM Sp. z o. o.
3. 10. 2024
4600 - 6700 zł brutto miesięcznie

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Operator maszyn - Pracownik produkcji (KRAJACZ)

Miejscowość: SZCZECIN, ul Pomorska

Specyfikacja zakładu: Przetwórstwo szkła (obróbka szkła, produkcja szyb okiennych)

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w na produkcji lub w pokrewnej branży
  • Dyspozycyjność i swobodny dojazd we własnym zakresie
  • Wykształcenie min. zawodowe
  • Wymagane przesłanie CV

Zakres obowiązków:

  • Prawidłowa realizacja procesu produkcji – cięcie szkła
  • Prawidłowa zgodna z instrukcją obsługa maszyn, urządzeń i komputera
  • Prowadzenie rejestrów stanowiskowych
  • Praca fizyczna - dźwiganie szkła w normach dozwolonych

Oferujemy:

  • Kompleksowe szkolenie stanowiskowe w zakresie obsługi maszyn specjalistycznych
  • Umowa o pracę
  • Wynagrodzenie: od 4600 zł brutto/msc (podstawa)
  • + 460 zł brutto - dodatek mieszkalny (stały)
  • Dodatek za godziny nocne (+ 6zł/h brutto)
  • Premia frekwencyjna (naliczana za miesiąc poprzedni) (500zł brutto)
  • Premia jakościowa (uzależniona od wyników całego zakładu) (+ 100 zł brutto)
  • Premia uznaniowa do + 20% od wynagrodzenia podstawowego
  • System pracy: 3 zmiany (pon-pt)
  • Możliwość nadgodzin (po okresie szkoleniowym)

Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.

Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy.

  • Praca Szczecin
  • Operator maszyn Szczecin
  • Pracownik produkcji Szczecin
  • Operator maszyn budowlanych Szczecin
  • Operator Szczecin
  • Operator koparki Szczecin
  • Pracownik ochrony Szczecin
  • Pracownik socjalny Szczecin
  • Pracownik biurowy Szczecin
  • Pracownik fizyczny Szczecin
  • Pracownik kolei Szczecin
  • Szczecin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521