Operator maszyn - pracownik produkcji, dofinansowanie do dojazdów
  • Murowana Goślina
Murowana Goślina, Murowana Goślina, Wielkopolskie, Polska
Hilding Anders Polska Sp. z o.o.
27. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • prace manualne, np. przycinanie elementów na wymiar, klejenie
  • prace na linii montażowej
  • montaż elementów materacy zgodnie z instrukcjami
  • kontrola jakości montowanych elementów
  • pakowanie gotowych produktów

WYMAGANIA:
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w systemie zmianowym od poniedziałku do piątku – weekendy masz wolne, a jeśli pojawią się nadgodziny, to są 100% płatne
  • dofinansowanie do dojazdów do pracy
  • dodatkową premię kwartalną za obecność w pracy
  • dofinansowanie do wakacji,
  • atrakcyjne zniżki na nasze materace,
  • 25 minut przerwy wliczonej do czasu pracy,
  • program poleceń pracowniczych,
  • bezpłatny dostęp do platformy językowej,
  • możliwość ubezpieczenia siebie i rodziny na preferencyjnych warunkach, możliwość wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej i karty Multisport
  • pracę w miejscu o wysokich standardach bezpieczeństwa i jakości

  • Praca Murowana Goślina
  • Operator maszyn Murowana Goślina
  • Pracownik produkcji Murowana Goślina
  • Operator Murowana Goślina
  • Pracownik biurowy Murowana Goślina
  • Pracownik fizyczny Murowana Goślina
  • Murowana Goślina - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544