Operator maszyn - Pracownik produkcji CNC
  • Gdańsk, blisko komunikacji miejskiej
pomorskie, Gdańsk, blisko komunikacji miejskiej, pomorskie, Polska
SEARCHERS
21. 5. 2024

Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu Pracodawców. Jesteśmy ekspertami w poszukiwaniu Pracowników. Poszukujesz odpowiedniego Pracodawcy? Poszukujesz odpowiedniego Pracownika? Jesteś we właściwym miejscu. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979. Obecnie w imieniu przedsiębiorstwa, będącego wiarygodną firmą produkcyjną, rekomendujemy stabilną pracę w nowoczesnej hali produkcyjnej.

Opis stanowiska:

  • obsługa maszyn produkcyjnych typu CNC (wdrożymy i nauczymy)
  • bieżąca kontrola jakości (jeśli wolisz mamy również stanowiska w dziale kontroli jakości)

Wymagania:

  • podstawa to chęć pracy przy obsłudze maszyn produkcyjnych (CNC)
  • chęć do nabywania nowych kwalifikacji, resztę zostaw nam... przyuczymy i rozwiniemy Twoje kwalifikacje

Oferujemy:

  • wynagrodzenie do 5 200 brutto + dodatkowo dodatek za nocki oraz dla chętnych nadgodziny
  • ewentualne nadgodziny (dla chętnych) płatne extra x 200%
  • umowa o pracę bezpośrednio z firmą produkcyjną - lokalizacja Gdańsk Matarnia
  • czterobrygadowy system pracy [2 dni 6:00-18:00, 2 dni wolne, 2 nocki 18:00-6:00, 2 dni wolne...
  • stopniowe wdrożenie na stanowisku pracy
  • płatne wczasy pod gruszą, dofinansowanie do kolonii, ubezpieczenia grupowe
  • pozyskanie nowych dobrze płatnych kwalifikacji.

Skontaktujemy się z  wybranymi Kandydatami. Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 27979. Oferta pracy stałej.

  • Praca pomorskie
  • Operator maszyn Mikołajki Pomorskie
  • Operator maszyn pomorskie
  • Operator maszyn kujawsko-pomorskie
  • Operator maszyn Drawsko Pomorskie
  • Operator maszyn Kowalewo Pomorskie
  • Operator maszyn Jabłonowo Pomorskie
  • Pracownik produkcji kujawsko-pomorskie
  • Pracownik produkcji pomorskie
  • Pracownik produkcji Mikołajki Pomorskie
  • Pracownik produkcji Jabłonowo Pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696