Operator maszyn/ pracownik produkcji BEZ DOŚWIADCZENIA
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, Łódzkie, Polska
SQS HOLDING
11. 6. 2024

Firma HR Team jako Agencja pracy tymczasowej poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Pracownik produkcji: Operator maszyn/pracownik produkcji
Miejsce pracy: Skierniewice
Specyfikacja zakładu: Produkcja szyb zespolonych, szyb do przeszkleń strukturalnych, standardowa obróbka szkła zajmuje się także wytwarzaniem szkła
Wymagania : - bez doświadczenia – pełne przeszkolenie - dyspozycyjność do pracy zmianowej - wiek 18-55 lat
Zakres obowiązków:
- Prace produkcyjne przy produkcji szyb zespolonych
- Obsługa linii produkcyjnej
- Obsługa maszyn i urządzeń
- Wstępna kontrola jakości na etapie produkcji
- Dbanie o czystość na stanowisku pracy
Warunki: - umowa o pracę
- stawka: od 6000zł brutto / miesiąc + 200zł/brutto / miesiąc (wypłacany z
miesięcznym wyprzedzeniem)
- dodatek nocny: 6zł/h
- dodatek za pranie: 20zł/ msc
- system pracy: 3 zmiany po 8h (22-6/14-22/6-14)
- możliwość pracy w weekendy Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest HR Team Sp. z o.o. z siedzibą w ul. Lindego 14, 30-148 Kraków.
Dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich poprawy

  • Praca Skierniewice
  • Operator maszyn Skierniewice
  • Pracownik produkcji Skierniewice
  • Operator Skierniewice
  • Pracownik fizyczny Skierniewice
  • Pracownik biurowy Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851