Operator maszyn - pracownik produkcji
  • Koszalin
operator maszyn - pracownik produkcji
Koszalin, Koszalin, Zachodniopomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
28. 8. 2024

szukasz pracy na produkcji, chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudzemaszyn do produkcji foli, w nowoczesnej technologii

dodatkowo cenisz sobie dobry dojazd, również komunikacją miejską? świetnie się składa - nasza oferta może spełnićTwojeoczekiwania!aplikuj i dołącz do naszego zespołu:jakooperator maszyn >pracownik produkcji

Jako producent folii obecnie działamy na skalę ogólnopolską i europejską

Panowie i Panie poszukujemy operatorów maszyn z doświadczeniem lub bez !!!

Miejsce pracy: Koszalin

Oczekujemy

  • doświadczenia w obsłudze maszyn produkcyjnych- mile widziane
  • zdolności manualnych oraz techniczno-mechanicznych
  • dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
  • zaangażowania - wszystkiego Cię nauczymy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę tymczasową - z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie do Firmy
  • wynagrodzenie na poziomie 4900 brutto
  • praca na produkcji w systemie 12h cztery na cztery - cztery dni pracy, cztery dni wolnego (07:00-19:00: 19:00-07:00)
  • praca na dziale pakowania w systemie 3 zmianowym (06:0014:00:14:00-22:00:22:00-06:00) poniedziałek -piątek
  • premia naliczana po pierwszym miesiącu
  • benefity (karta sportowa, pakiet medyczny, dodatkowe ubezpieczenie PZU)

Zadania

  • praca przy obsłudze maszyn, po indywidualnym procesie wdrożenia
  • przygotowanie materiałów
  • zachowanie ciągłości procesu produkcyjnego
  • pakowanie i oklejanie gotowych wyrobów
  • obsługa urządzeń magazynowych
  • kontrola jakości produktu na każdym etapie
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy
    • NIE PRZEJMUJ SIĘ JEŚLI NIE MASZ DOŚWIADCZENIA - jeśli posiadasz podstawowe umiejętności pracy przy maszynach produkcyjnych to wszystkiego jesteśmy w stanie Cię nauczyć

  • Praca Koszalin
  • Operator maszyn Koszalin
  • Pracownik produkcji Koszalin
  • Operator maszyn budowlanych Koszalin
  • Operator Koszalin
  • Operator koparki Koszalin
  • Pracownik biurowy Koszalin
  • Pracownik fizyczny Koszalin
  • Pracownik kolei Koszalin
  • Pracownik umysłowy Koszalin
  • Pracownik ochrony Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544