Operator maszyn-pracownik fizyczny
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lublin Voivodeship, Polska
PROJECT PLUS HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
23. 3. 2024
29,00 zł za roboczogodzinę brutto
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Project Plus HR sp. z o.o. to międzynarodowa Agencja Pracy, znana z dbałości o swoich pracowników, zapewniająca pełne wsparcie przez cały okres zatrudnienia. Naszym mottem jest hasło - Z NAMI ŁATWIEJ…
Dzięki lokalnym biurom, zlokalizowanym w pobliżu miejsc pracy, zatrudnieni przez nas pracownicy otrzymują pełną obsługę i opiekę, począwszy od pomocy w legalizacji, po koordynację współpracy oraz wsparcie w szkoleniach i przekwalifikowaniu.
W Lublinie współpracujemy ze znanym na rynku polskim i europejskim, jednym z czołowych w Polsce producentów rur wielowarstwowych z wysokiej jakości polietylenu do instalacji wodnych, kanalizacyjnych, gazowych.
Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: operator maszyn-pracownik fizyczny
Wymagania stanowiska
Zakres obowiązków: -
Obsługa maszyn oraz urządzeń produkcyjnych, -
Realizacja przydzielonych zadań produkcyjnych -
Współpraca z Działem Kontroli Jakości (przekazywanie próbek wytworzonego materiału)  -
Pakowanie wyprodukowanych wyrobów -
Przygotowywanie raportów produkcyjnych
Wymagania: -
Chęć do pracy i rozwoju umiejętności - nie musisz posiadać doświadczenia w tym obszarze, wszystkiego Cię nauczymy, ważne są Twoje chęci i gotowość do pracy ;) -
Zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań -
Gotowość na pracę w systemie zmianowym
Oferujemy
Organizujemy stabilną, stałą pracę -
Zapewniamy pracę od zaraz - umowa zlecenie -
Magazynier - 1 miesiąc  28,50 zł -
Magazynier  - 2 miesiąc 29,00 zł -
Magazynier Bonus na dojazd 1 zł do każdej godziny -
Praca w systemie zmianowym (70h albo 40h tygodniowo) -
magazyn pierwszy
praca co drugi dzień: 7:00-19:00, 19:00-7:00, 2 dni wolne...
DODATEK NOCNY - 22:00-6:00 (+3zł brutto/h) -
magazyn drugi
praca od poniedziałku do piątku: 7:00-15:00, 15:00-23:00 -
Praca w bardzo przyjaznym zespole -
Szkolenie i wdrożenie do pracy -
Wysoki standard i kultura pracy, nowoczesne magazyny -
Agencja zapewnia obuwie, odzież itd.. -
Wyższa stawka dla studentów oraz osób przed 26 rokiem życia

TYLKO Z NASZĄ AGENCJĄ: -
Dla cudzoziemców pomoc w legalizacji zatrudnienia i pobytu w PL -
Opieka koordynatora i pełne wsparcie działu administracji na miejscu -
Możliwość awansu zawodowego

  • Praca Lublin
  • Operator maszyn Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Operator maszyn budowlanych Lublin
  • Operator Lublin
  • Operator koparki Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714